Deweloper

Deweloper Lazkano to fuzja polskiego wykonania i hiszpańskiej charyzmy. Jako deweloper mamy doświadczenie na polskim i hiszpańskim rynku. 

Nasze inwestycje budujemy z niezwykłą dbałością, z praktycznymi rozwiązaniami architektonicznymi
i doskonałym wykonaniem. Lokalizacje naszych inwestycji nie są przypadkowe, wręcz są bardzo przemyślane tak, byś cieszył się spokojem, a jednocześnie nie rezygnował z dóbr miejskiej infrastruktury. Budujemy głównie w Pruszkowie i Ożarowie Mazowieckim, jako że są to dwa bardzo szybko rozwijające się miasta pod Warszawą, które mają dużo do zaoferowania swoim mieszkańcom. Jednak ich głównym atutem jest świetna komunikacja
z Warszawą.

 

Nasze osiedla

W naszej ofercie znajdziesz kameralne osiedla domów w zabudowie szeregowej oraz mieszkaniowe. Jako deweloper główny nacisk stawiamy na wysoka jakość wykonania, oraz funkcjonalność inwestycji. Przy zakupie domu czy mieszkania oferujemy możliwość dokonywania zmian lokatorskich, tak by efekt końcowy był jak najbardziej dopasowany do waszych potrzeb.

Lata doświadczenia w Polsce i w Hiszpanii

Kameralne inwestycje

Dbałość o szczegóły

Nasze ostatnie inwestycje

Inwestycja Walencja

Osiedle Wierzbowa

To pięć segmentów w zabudowie szeregowej, w cichej części Pruszkowa pod Warszawą. Największymi atutami tej inwestycji to bardzo duże ogródki, idealna lokalizacja oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Osiedle oddane do użytku w 2021 roku.

Inwestycja Walencja

Osiedle Walencja

To kameralne osiedle znajduje się w Ożarowie Mazowieckim. Wybudowane w roku 2017, wszystkie lokale zostały szybko wyprzedane. Osiedle Walencja oferuje przestronne i słoneczne mieszkania otoczone zielenią. Na inwestycji znajdują się udogodnienia typu parkingi naziemne i podziemne oraz place zabaw. 

Inwestycja Casa Verde

Casa Verde

Ta ekskluzywna inwestycja znajdująca się w pięknym hiszpańskim miasteczku Puçol, niedaleko Walencji, została wybudowana w 2018 roku. Kameralny, 2 piętrowy budynek, składa się z 21 mieszkań i usytuowany jest w pierwszej linii od morza. Na terenie inwestycji znajduje się piękny ogród oraz basen, dostępny tylko dla mieszkańców.

Skontaktuj się z nami